Kategóriák

Nagykereskedelmi Vezető

​Budapesti munkavégzéssel keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Új partnercégek bevizsgálása, regisztrációk elbírálása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlatok készítése
  • A csapat szakmai irányítása, munkájuk koordinálása
  • Kintlévőségek behajtása
  • Fizetési kondíciók letárgyalása, hitelkeretek kezelése
  • Kiemelt partnerekkel tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Panaszkezelés
  • Statisztikák, beszámolók készítése
  • Éves bónusz tervezése, negyedéves és éves eredmények értékelése
  • Más részlegekkel való kapcsolattartás, közös munkafolyamatok kidolgozása
  • Szállítócégekkel történő egyeztetés, kapcsolattartás
  • Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat nagykereskedelmi szektorban
  • IT piac ismerete
  • Műszaki érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávú munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK:

Elvárások:

    Amennyiben szeretnéd megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük, hogy fényképes önéletrajzod juttassd el az allas@aqua.hu e-mail címre, fizetési igényed megjelölésével.

Nincs fájl kiválasztva
Maximum méret: 2MB
Támogatott formátumok: doc, docx, pdf