Dotcomp csv és xml feedek/árlisták url változása! TOVÁBB
Dotcomp 1048 Budapest, Tenkefürdő u 5.
(bejárat a Székelyszenttamás utca felől)
Telefon: 06-1/273-2424
Fax: 06-1/273-2429

Lanberg Optikai patch kábel SM SC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 3.0mm sárga (FO-SULU-SD11-0050-YE)

<Lanberg Optikai patch kábel SM SC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 3.0mm sárga (FO-SULU-SD11-0050-YE)

Gyári cikkszám:FO-SULU-SD11-0050-YE

Árukód:FOSULUSD110050YE

Garanciaidő:1 év

Készlet: Rendelésre, 2 munkanap