ingyen kiszállítás

Kategóriák

Akciós termékeink

1TB WD 3.5" SATA-III 64MB Red NAS winchester (WD10EFRX)

Tárkapacitás: 1 TB[1000 GB]
Csatlakozó típusa: SATA III (6GB/s)
Fordulatszám: 5400 RPM
Átmeneti tároló (cache): 64 MB

1TB WD 3.5' SATA-III 64MB Red NAS winchester (WD10EFRX)

Jabra Drive bluetooth kihangosító fekete (multipont) /100-49000000-60/

Tulajdonságok:

Kristálytiszta hang a DSP-nek (digitális jelfeldolgozás) köszönhetően
Egyszerű használat a dedikált kezelőgombokkal
MultiUse - 2 Bluetooth eszköz csatlakoztatható egy időben
Zene, podcastok és GPS hangutasítások átvitele
Hangos státuszjelentések az akku és a kapcsolat állapotáról
Kb. 20 óra beszélgetési vagy 30 nap készenléti idő
A LEGEGYSZERUBB MÓDJA A VEZETÉK NÉLKÜLI KIHANGOSÍTÁSNAK VEZETÉS KÖZBENHa elfoglalt életet él, az autóban vezetéssel eltöltött idő fellélegzést ad, és lehetőséget a családdal és a barátokkal való kapcsolattartásra telefonon. A gond: ez illegális! A Jabra DRIVE autós kihangosító megoldja ezt a problémát, így a legjobban használhatja ki az autóban töltött időt - és nem kell feláldoznia a telefonbeszélgetések miatt a vezetés biztonságát sem. A Jabra DRIVE brilliánsan egyszerű. Nem szükséges bonyolult beállítási folyamat elvégzése, és a használata is nagyon könnyű - nagy eséllyel ki sem kell nyitnia a használati útmutatót ahhoz, hogy használni tudja a készüléket. A hangos menü végigvezeti Önt az egyszeri párosítás folyamatán. Ezután csak fel kell csíptetnie a kihangosítót a napellenzőre, és ezután a készülék automatikusan csatlakozik a telefonjához, ha beül az autóba. Ezután szabadon tud beszélni, miközben szemét az úton, kezét pedig a kormányon tudja tartani. A Jabra DRIVE kihangosítóval az sem baj, ha éppen nem éri al a telefon készülékét, ha csörög - csak meg kell nyomnia a nagy méretű gombot a kigangosítón és válaszolni a hívásra, a kristálytiszta hangminőségű beszélgetés kezdetén.Specifikációk:

Hívásfogadás / elutasítás, némítás, hívás elutasítása*, utolsó szám újrahívása*, automatikus párosítás ki-, bekapcsolása
Intuitív használatra és kezelésre tervezve!
Egyszerű, nagy méretű gombok
Hangos státuszjelentések (kapcsolódás és alacsony akkumulátor szint**)
Egyszerű beállítás
Zene, audio, GPS hangutasítás, vagy más jellegű audio átjátszása Bluetooth eszközről az A2DP profil segítségével
Kristálytiszta hangminőség a DSP-nek köszönhetően
A legújabb, Bluetooth 3.0 + eSCO technológia
Automatikus párosítás és beállítás
Méret: 104 x 56 x 18 mm
Tartozék autós töltő fej, leválasztható USB kábellel, így PC-ről, notebook-ról is tudja tölteni a készülék akkumulátorát
Kb. 20 óra beszélgetési idő
Kb. 30 nap készenléti idő

Jabra Drive bluetooth kihangosító fekete (multipont) /100-49000000-60/

Kartondoboz 600x350x250mm 25db/cs /100168/

Tulajdonságok:


Nyomatlan
3 rétegű ~4 mm vastag barna-barna hullám
Alul és felül ragasztószalaggal zárható nyomatlan

Kartondoboz 600x350x250mm 25db/cs /100168/

  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54

Csatoló típusa
Átviteli sebesség
Támogatott szabványok
Hatótávolság

Allied Telesis média konverter SC /AT-MC102XL/

Allied Telesis média konverter SC /AT-MC102XL/

Átviteli sebesség: 10/100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 2 km
Termék cikkszáma:AT-MC102XL Rendelésre, 4 munkanap

Allied Telesis média konverter ST /AT-MC101XL/

Allied Telesis média konverter ST /AT-MC101XL/

Átviteli sebesség: 10/100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 2 km
Termék cikkszáma:AT-MC101XL Rendelésre, 4 munkanap

Allied Telesis média konverter ST /AT-MC103XL/

Allied Telesis média konverter ST /AT-MC103XL/

Átviteli sebesség: 100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 15 km
Termék cikkszáma:AT-MC103XL Rendelésre, 4 munkanap

D-Link DMC-300SC 10/100  to 100BaseFX (SC) média Converter

D-Link DMC-300SC 10/100 to 100BaseFX (SC) média Converter

Fast Ethernet Konverter 10/100 Mbit TP (RJ-45)-rol 100 Mbit FX (SC-Duplex)-re, FDX, max. 2 km, egyenáram-adapterrel.
Termék cikkszáma:DMC-300SC Rendelésre, 2 munkanap

D-Link DMC-515SC 10/100  to 100BaseFX (SC)  média Converter

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) média Converter

Fast Ethernet Konverter - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - egyenáram-adapterrel
Termék cikkszáma:DMC-515SC Rendelésre, 5 munkanap

D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) média konverter

Termék cikkszáma:DMC-700SC Rendelésre, 5 munkanap

D-Link DMC-810SC 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) média konverter

Termék cikkszáma:DMC-810SC Rendelésre, 5 munkanap

Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter /LR1002/

Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter /LR1002/

Átviteli sebesség: 100 Mbps
Támogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Termék cikkszáma:LR1002 Rendelésre, 2 munkanap

Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter (vevő) /LR1002-1EC/

Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter (vevő) /LR1002-1EC/

Átviteli sebesség: 100 Mbps
Támogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Termék cikkszáma:LR1002-1EC Rendelésre, 2 munkanap

Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter (adó) /LR1002-1ET/

Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter (adó) /LR1002-1ET/

Átviteli sebesség: 100 Mbps
Támogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Termék cikkszáma:LR1002-1ET Rendelésre, 2 munkanap

Digitus Fast Ethernet média konverter ST /DN-82010-1/

Digitus Fast Ethernet média konverter ST /DN-82010-1/

Támogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 2 km
Termék cikkszáma:DN-82010-1 Rendelésre, 5 munkanap

Digitus Gigabit Ethernet média konverter SC / RJ45 /DN-82120-1/

Digitus Gigabit Ethernet média konverter SC / RJ45 /DN-82120-1/

Csatoló típusa: SC duplex
Átviteli sebesség: 1000 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 0.5 km
Termék cikkszáma:DN-82120-1 Rendelésre, 5 munkanap

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Csatoló típusa: SC duplex
Átviteli sebesség: 10/100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 2 km
Termék cikkszáma:LCONA100MULTISC Rendelésre, 4 munkanap

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Csatoló típusa: ST duplex
Átviteli sebesség: 10/100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 2 km
Termék cikkszáma:LCONA100MULTI Rendelésre, 4 munkanap

Digitus média konverter 10/100TX SC /LCONABI100MO40A/

Digitus média konverter 10/100TX SC /LCONABI100MO40A/

Átviteli sebesség: 10/100 Mbps
Portok: 1 db RJ45
Hatótávolság: 40 km
Termék cikkszáma:LCONABI100MO40A Rendelésre, 4 munkanap
  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54