telefon kiegesztiok

Kategóriák

Akciós termékeink

Einhell GC-EM 1030 elektromos fűnyíró

Névleges teljesítmény: 1000 W
Motor: Elektromos
Vágási szélesség: 30 cm
Vágási magasság: 30-70 mm

Einhell GC-EM 1030 elektromos fűnyíró

Russell Hobbs 21770-70 Jewels vízforraló topázkék

[]Teljesítmény: 2400 W
[]Kapacitás: 1.7 l
Szín/felület: Topázkék

Russell Hobbs 21770-70 Jewels vízforraló topázkék

Gembird Cablexpert HDMI v1.4 male-male 1.8m kábel /CC-HDMI4L-6/

Interfész: HDMI
Kábelhossz: 1.8 méter
Szín: Fekete-narancssárga

Gembird Cablexpert HDMI v1.4 male-male 1.8m kábel /CC-HDMI4L-6/

  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. 

single mode
1310nm
20km
1 LC optikai csatlakozó felület
Termék cikkszáma:MFEBX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps.

single mode
1310nm
10km
2 LC optikai csatlakozó felület
Termék cikkszáma:MFELX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul

Tulajdonságok:

1310nm
Átviteli sebesség 1 Gbps
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC egyetlen mód x 2
Gigabit Ethernet

maximum távolság 10 km
Termék cikkszáma:MGBLX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető SX optikai modul. Sávszélesség: 1Gbps.

850nm
LC optikai csatlakozó felület

maximum távolság 500 m
Termék cikkszáma:MGBSX1 Rendelésre, 2 munkanap

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Tulajdonságok:

Gigabites optikai SFP modul
Multi modusú optikához
LC duplex csatlakozó
Maximális átviteli távolság 62,5µ kábelen: 220m
Maximális átviteli távolság 50µ kábelen: 550m
 
Termék cikkszáma:LSFP1GMULTI Rendelésre, 4 munkanap

Equip 235324 Cat5e patch panel 24 port 1U fekete

Termék cikkszáma:235324 Rendelésre, 5 munkanap

HP X120 1G GBIC SFP SC LX Transceiver /JD486A/

HP X120 1G GBIC SFP SC LX Transceiver /JD486A/

Tulajdonságok:

Portok: 1 x 1000Base-LX, 1 x SC 1000Base-LX
Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
 
 
Termék cikkszáma:JD486A Rendelésre, 3 munkanap

Intellinet PoE Injector /524179/

Intellinet PoE Injector /524179/

Tulajdonságok:

Bemeneti feszültség: 230 V AC
Kimeneti feszültség: 48 V DC
1 db RJ-45 100 Mbps bementi port
1 db RJ-45 100 Mb/s kimeneti port - adat + PoE tápelláttás
802.3af POE szabvány (PoE Class 3)
Termék cikkszáma:524179 Rendelésre, 4 munkanap

Intellinet PoE+ Injector /560566/

Intellinet PoE+ Injector /560566/

Tulajdonságok:

Bemeneti feszültség: 230 V AC
Kimeneti feszültség: 44 V DC, 57 V DC
Valós teljesítmény: 30 Watt
Támogatott protokollok és szabványok IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX
1 RJ-45 1000 Mbps bemeneti port
1 RJ-45 1000 Mbps adat- és táp kimeneti port
Termék cikkszáma:560566 Rendelésre, 4 munkanap

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Single-Mode
Adatátviteli sebesség: 1000 Mb/s
Hatótávolság: akár 20 km (9/125 µm kábel)
Hullámhossz: 1310 nm
Termék cikkszáma:506724 Rendelésre, 4 munkanap

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port
550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)
Hullámhossz: 850 nm
Termék cikkszáma:545006 Rendelésre, 4 munkanap

LogiLink USB hosszabbító Cat 5/5e/6 hálózaton /UA0021D/

LogiLink USB hosszabbító Cat 5/5e/6 hálózaton /UA0021D/

Specifikáció:
 
·         USB 1.1 kompatibilis
·         Lehetővé teszi egy USB-s eszköz 60m-ig való kiterjesztését
·         Beágyazott USB 1.1 –gyel jelvesztség megakadályozás
·         Egyszerű csatlakoztatás Cat5e/6hálózati kábellel
·         •Használhatóak vele USB hubok, nyomtatók, szkennerek, egér és kamerák, stb.
·         Windows 98SE/ME/2000/2003/XP/Vista/7, Mac OS
 
Alkalmazás:
 
·         WEB-kamera
·         „Őr”-Camera
·         Nyomtató
·         Szkenner
·         Egér
·         Billentyűzet
·         MP3..stb
 
Csomagolási információk:
 
·         Csomag méretei: 107x200x46mm
·         Csomag súlya: 0.08kg
 
Termék cikkszáma:UA0021D Rendelésre, 4 munkanap

MikroTik S-31DLC20D Transceiver

MikroTik S-31DLC20D Transceiver

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Adatátviteli sebesség: 1.25G
Hullámhossz: 1310 nm
Üzemmód: SM
Hatótávolság: 20 km
 
Termék cikkszáma:S-31DLC20D Rendelésre, 4 munkanap

MikroTik S-3553LC20D Transceiver

MikroTik S-3553LC20D Transceiver

Tulajdonságok:

RouterBoard S-3553LC20D 2db SFP adó-vevő
Típus: SFP modul
Adatátviteli sebesség: 1.25G
Üzemmód: SM
Hatótávolság: 20 km
Készülékek melyekben fel van használva: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
Termék cikkszáma:S-3553LC20D Rendelésre, 4 munkanap

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Adatátviteli sebesség: 1.25G
Hatótávolság: 550 m
Hullámhossz: 850nm
Készülékek melyekben fel van használva: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
Termék cikkszáma:S-85DLC05D Rendelésre, 4 munkanap
  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54