Logitech termekek - skin

Kategóriák

Akciós termékeink

Nintendo Classic Mini SNES

Tulajdonságok: A Nintendo folytatja a cég legendás konzoljainak Classic Edition újrakiadásait: a Super Nintendo Entertainment System, az a SNES szintén megkapja a maga jól megérdemes kicsinyített, beépített klasszikusokkal megpakolt verzióját! Előtelepített játékok:

Contra III: The Alien Wars
Donkey Kong Country
EarthBound
Final Fantasy III
F-ZERO
Kirby Super Star
Kirby's Dream Course
The Legend of Zelda: A Link to the Past
Mega Man X
Secret of Mana
Star Fox
Star Fox 2
Street Fighter II
Turbo: Hyper Fighting
Super Castlevania IV
Super Ghouls 'n Ghosts
Super Mario Kart
Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars
Super Mario World
Super Metroid
Super Punch-Out!!
Yoshi's Island
Oddly
 

Nintendo Classic Mini SNES

2TB WD 3.5" Caviar Blue SATAIII 64MB cache winchester (WD20EZRZ)

Tárkapacitás: 2 TB[2000 GB]
Csatlakozó típusa: SATA III (6GB/s)
Fordulatszám: 5400 RPM
[]Átmeneti tároló (cache): 64 MB

2TB WD 3.5' Caviar Blue SATAIII 64MB cache winchester (WD20EZRZ)

Jabra Drive bluetooth kihangosító fekete (multipont) /100-49000000-60/

Tulajdonságok:

Kristálytiszta hang a DSP-nek (digitális jelfeldolgozás) köszönhetően
Egyszerű használat a dedikált kezelőgombokkal
MultiUse - 2 Bluetooth eszköz csatlakoztatható egy időben
Zene, podcastok és GPS hangutasítások átvitele
Hangos státuszjelentések az akku és a kapcsolat állapotáról
Kb. 20 óra beszélgetési vagy 30 nap készenléti idő
A LEGEGYSZERUBB MÓDJA A VEZETÉK NÉLKÜLI KIHANGOSÍTÁSNAK VEZETÉS KÖZBENHa elfoglalt életet él, az autóban vezetéssel eltöltött idő fellélegzést ad, és lehetőséget a családdal és a barátokkal való kapcsolattartásra telefonon. A gond: ez illegális! A Jabra DRIVE autós kihangosító megoldja ezt a problémát, így a legjobban használhatja ki az autóban töltött időt - és nem kell feláldoznia a telefonbeszélgetések miatt a vezetés biztonságát sem. A Jabra DRIVE brilliánsan egyszerű. Nem szükséges bonyolult beállítási folyamat elvégzése, és a használata is nagyon könnyű - nagy eséllyel ki sem kell nyitnia a használati útmutatót ahhoz, hogy használni tudja a készüléket. A hangos menü végigvezeti Önt az egyszeri párosítás folyamatán. Ezután csak fel kell csíptetnie a kihangosítót a napellenzőre, és ezután a készülék automatikusan csatlakozik a telefonjához, ha beül az autóba. Ezután szabadon tud beszélni, miközben szemét az úton, kezét pedig a kormányon tudja tartani. A Jabra DRIVE kihangosítóval az sem baj, ha éppen nem éri al a telefon készülékét, ha csörög - csak meg kell nyomnia a nagy méretű gombot a kigangosítón és válaszolni a hívásra, a kristálytiszta hangminőségű beszélgetés kezdetén.Specifikációk:

Hívásfogadás / elutasítás, némítás, hívás elutasítása*, utolsó szám újrahívása*, automatikus párosítás ki-, bekapcsolása
Intuitív használatra és kezelésre tervezve!
Egyszerű, nagy méretű gombok
Hangos státuszjelentések (kapcsolódás és alacsony akkumulátor szint**)
Egyszerű beállítás
Zene, audio, GPS hangutasítás, vagy más jellegű audio átjátszása Bluetooth eszközről az A2DP profil segítségével
Kristálytiszta hangminőség a DSP-nek köszönhetően
A legújabb, Bluetooth 3.0 + eSCO technológia
Automatikus párosítás és beállítás
Méret: 104 x 56 x 18 mm
Tartozék autós töltő fej, leválasztható USB kábellel, így PC-ről, notebook-ról is tudja tölteni a készülék akkumulátorát
Kb. 20 óra beszélgetési idő
Kb. 30 nap készenléti idő

Jabra Drive bluetooth kihangosító fekete (multipont) /100-49000000-60/

  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54

Cisco GLC-T 1000BASE-T SFP GBIC Transceiver

Cisco GLC-T 1000BASE-T SFP GBIC Transceiver

Tulajdonságok:

Adapter típusa: Network adapter
Interfész típusa: SFP
Hatótávolság: 100 m
Maximális adatátvitel: 1 Gbps
 
 
 
 
Termék cikkszáma:GLC-T Rendelésre, 3 munkanap

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. 

single mode
1310nm
20km
1 LC optikai csatlakozó felület
Termék cikkszáma:MFEBX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps.

single mode
1310nm
10km
2 LC optikai csatlakozó felület
Termék cikkszáma:MFELX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul

Tulajdonságok:

1310nm
Átviteli sebesség 1 Gbps
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC egyetlen mód x 2
Gigabit Ethernet

maximum távolság 10 km
Termék cikkszáma:MGBLX1 Rendelésre, 2 munkanap

Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul

Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul

Mini-GBIC portba helyezhető SX optikai modul. Sávszélesség: 1Gbps.

850nm
LC optikai csatlakozó felület

maximum távolság 500 m
Termék cikkszáma:MGBSX1 Rendelésre, 4 munkanap

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Tulajdonságok:

Gigabites optikai SFP modul
Multi modusú optikához
LC duplex csatlakozó
Maximális átviteli távolság 62,5µ kábelen: 220m
Maximális átviteli távolság 50µ kábelen: 550m
 
Termék cikkszáma:LSFP1GMULTI Rendelésre, 4 munkanap

Equip 235324 Cat5e patch panel 24 port 1U fekete

Termék cikkszáma:235324 Rendelésre, 4 munkanap

Gigalight GP-8524-S5CD SFP Modul

Gigalight GP-8524-S5CD SFP Modul

Tulajdonságok:

1.25 G
Hullámhossz: 850 nm
550 méteres hatótávolság
Temp. range: 0-70°C
 
Termék cikkszáma:GP-8524-S5CD Rendelésre, 4 munkanap

HP X120 1G GBIC SFP SC LX Transceiver /JD486A/

HP X120 1G GBIC SFP SC LX Transceiver /JD486A/

Tulajdonságok:

Portok: 1 x 1000Base-LX, 1 x SC 1000Base-LX
Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
 
 
Termék cikkszáma:JD486A Rendelésre, 3 munkanap

Intel E10GSFPSR Ethernet SFP+ SR Optics hálózati modul

Termék cikkszáma:E10GSFPSR Rendelésre, 2 munkanap

Intellinet PoE Injector /524179/

Intellinet PoE Injector /524179/

Tulajdonságok:

Bemeneti feszültség: 230 V AC
Kimeneti feszültség: 48 V DC
1 db RJ-45 100 Mbps bementi port
1 db RJ-45 100 Mb/s kimeneti port - adat + PoE tápelláttás
802.3af POE szabvány (PoE Class 3)
Termék cikkszáma:524179 Rendelésre, 4 munkanap

Intellinet PoE+ Injector /560566/

Intellinet PoE+ Injector /560566/

Tulajdonságok:

Bemeneti feszültség: 230 V AC
Kimeneti feszültség: 44 V DC, 57 V DC
Valós teljesítmény: 30 Watt
Támogatott protokollok és szabványok IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX
1 RJ-45 1000 Mbps bemeneti port
1 RJ-45 1000 Mbps adat- és táp kimeneti port
Termék cikkszáma:560566 Rendelésre, 5 munkanap

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Single-Mode
Adatátviteli sebesség: 1000 Mb/s
Hatótávolság: akár 20 km (9/125 µm kábel)
Hullámhossz: 1310 nm
Termék cikkszáma:506724 Rendelésre, 4 munkanap

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Tulajdonságok:

Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port
550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)
Hullámhossz: 850 nm
Termék cikkszáma:545006 Rendelésre, 4 munkanap

IP-COM Gigabit 2 portos PoE injektor (PSE30G-AT)

IP-COM Gigabit 2 portos PoE injektor (PSE30G-AT)

Tulajdonságok:
A PSE30G-AT PoE befecskendező közvetlenül képes ellátni a tápellátást olyan berendezésekre, amelyek tápfeszültségre, dugaszolásra és lejátszásra van szükségük, kényelmesek a hálózatépítéshez, a dátum és kimenet maximális kimeneti teljesítménye 30 wattos. A PSE30G-AT automatikusan elindíthatja a rövidzárlat funkciót a tápegység leválasztásához, ha túl magas áram vagy áramkimaradással találkozik, megakadályozza a berendezés kiégését, és megakadályozza a hálózati meghibásodás vagy hibák telepítése által okozott hálózati hibákat. Ez a funkció lehetővé teszi, hogy a PSE30G-AT széles körben alkalmazható vezeték nélküli hálózati eszközökre, Bluetooth-ra, IP-telefonra, amely megfelel az IEEE802.3af / at szabványnak. Az Ethernet / Power leválasztóval párhuzamosan az aktuális hálózathoz történő LAN-kapcsolatok megváltoztatásához, az egyszerű kezelhetőség, a vezérlés növelése és a karbantartási költségek csökkentése érdekében.

Kompatibilis az IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at szabványos
Átviteli távolság legfeljebb 100 méter Túlfeszültség, túláram és túlterhelés elleni védelem Plug and play
1 GE port
1 data & power output port supporting PoE
31 mm x 60 mm x 33 mm
Termék cikkszáma:PSE30G-AT Rendelésre, 4 munkanap
  • Termékek rendezése

  • Megjelenítés egy oldalon

    15 24 30 54