Dotcomp csv és xml feedek/árlisták url változása! TOVÁBB
Dotcomp 1048 Budapest, Tenkefürdő u 5.
(bejárat a Székelyszenttamás utca felől)
Telefon: 06-1/273-2424
Fax: 06-1/273-2429

Lanberg Optikai patch kábel MM LC/UPC-LC/UPC duplex 0.5m LSZH OM4 50/125 3.0mm lila (FO-LULU-MD41-0005-VT)

<Lanberg Optikai patch kábel MM LC/UPC-LC/UPC duplex 0.5m LSZH OM4 50/125 3.0mm lila (FO-LULU-MD41-0005-VT)

Gyári cikkszám:FO-LULU-MD41-0005-VT

Árukód:FOLULUMD410005VT

Garanciaidő:1 év

Készlet: Rendelésre, 2 munkanap